ارزانترین زمان سفر به کیش

0
2310

یکی از بهترین مقاصد برای گردشگران در ماه بهمن جزیره بسیار زیبای کیش است به طور کلی آب و هوای کیش شرجی است و تابستان های بسیار گرمی دارد گرمای کیش در فصل تابستان بسیار طاقت فرسا است و روز ها بسیار طولانی میباشد همچنین ددر فصل تابستان رطوبت هوا به صد در صد میرسد. بهترین زمان رزرو تور کیش از نظر گردشگران فصل زمستان است در این فصل بارندگی کمتری در کیش رخ میدهد و به صورت سیلابی است. سعی کنید برای سفر به کیش ماه مهر ماه تا فروردین را انتخاب کنید زیرا در این زمان گرمای ملایمی دارد و همینطور فصل گردشگری از این ماه ها آغاز میشود همچنین لازم به ذکر است که دی ماه خنک ترین و مرداد گرم ترین ماه در جزیره کیش میباشد.

ارزانترین زمان سفر به کیش

به طور کلی ارزان ترین زمان رزرو تور کیش فصل پاییز است زیرا در این فصل گردشگران کمی به جزیره کیش سفر میکنند به خاطر همین علت بلیط و هتل نسبت به ماه های دیگر ارزان تر است. سعی کنید بلیط هواپیمای خودرا هنگام رزرو تور کیش در روز های غیر تعطیل رزرو کنید زیرا قیمت آن ها در روز های تعطیل و تاریخ های خاص بسیار افزایش میابد و توجیه اقتصادی ندارد پس بهترین کار این است که بلیط و هتل خودرا در اول هفته رزرو کنید.

قیمت هتل در فصل ارزانی جزیره کیش به این شرح است:

برای هر نفر در اتاق دو تخته تقریبا سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان

برای هر نفر در اتاق سه تخته تقریبا سیصد و پنجاه هزار تومان

برای هر نفر در اتاق چهار تخته تقریبا سیصد هزار تومان

شما میتوانید در جزیره کیش سوییت آپارتمان نیز اجاره کنید و هزینه های خودرا به میزان بیست تا سی درصد کاهش دهید.

قیمت آپارتمان با توجه به روز های اقامت و تعداد افراد متغیر است همینطور قیمت اجاره آپارتمان در تور لحظه آخری کیش و در مرکز شهر گران تر از سایر نقاط آن است بهترین کار این است که به مغازه های مشاور املاک سراسر جزیره مراجعه کنید و آپارتمان با قیمت مناسب را اجاره کنید.

در فصل نوروز تور لحظه آخری کیش پر از گردشگر است و پرواز ها گاهی دوبرابر یا سه برابر میشوند و ظرفیت هتل در حال پرشدن است و جوابگوی مسافرین نیست برای سفر در فصل نورزو حتما محل اقامت خودرا از یک ماه قبل رزرو کنید و یا از کمپ های نوروزی استفاده کنید.

 

قیمت ها در جزیره کیش چگونه است؟

میانگین قیمت کالا و مواد غذایی،رستوران و حمل و نقل بالاتر از شهر تهران و سایر شهر های ایران است قیمت لوازم جانبی نیز از تهران بسیار گران تر است ولی قیمت پوشاک حدود ده تا بیست درصد ارزان تر از بقیه شهر های ایران است.

بخوانید: راهنمای سفر به کیش

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2kar40a

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید