برای سفر به دبی دلار ببریم یا درهم؟

0
2394

تا به حال به این فکر کرده اید که برای سفر به دبی دلار ببریم یا درهم؟ کدامشان بهتر است، این روز ها وضعیت ارز نامشخص است و دارای نوسانات پی در در پی است برای سفر به دبی دلار ببریم یا درهم؟ در جواب سوال برای سفر به دبی دلار یا درهم بهتر است بگوییم به دلیل حذف ارز مسافرتی در خواست سفر به انواع تور ها مخصوصا تور دبی کاهش یافته است

عده ای گردشگران گزارش داده اند که نرخ برابر دلار آمریکا نسبت به درهم در حال حاضر 65 میباشد و شما در دبی در صورت صورت پرداخت 100 دلار حدودا 365 درهم دریافت میکنید پس بهتر است برای سفر به دبی با خودمان دلار به همراه ببریم. تبدیل ارز در دبی در بانک ها، صرافی های غیر وابسته و صرافی های زنجیره ای انجام میشود. بسیاری از افرادی که با تور لحظه آخری دبی به شهر دبی سفر میکنند برای هزینه های سفر به دبی تبدیل ارز خود را در صرافی های زنجیره ای انجام میدهد چون نرخ مناسبی دارد و صرافی معتبری نیز میباشد. یکی از دسترس ترین محل ها برای تبدیل ارز مراکز خرید هستند که هر مرکز خرید دارای حداقل یک صرافی زنجیره ای میباشد. در ادامه بهترین صرافی های دبی را معرفی میکنیم این صرافی از هر نظر برای مسافران شهر دبی مناسب هستند.

صرافی بین المللی الرستمانی:

این صرافی اولین شرکت صرافی است که توانسب به جایزه کیفیت خدمات شهر دبی در سال 2003 میلادی برسد این شرکت خدماتی شامل تبدیل ارز،انتقال وجه و پرداخت با کارت های اعتباری را خدمت مسافرانی که با تور دبی به این شهر سفر کرده اند ارائه میدهد، این شرکت صرافی از شنبه تا پنجشنبه از 9 صبح تا 10 شب آماده ارائه خدمات است.

صرافی الفردان:

صرافی الفران یکی از بهترین صرافی های شهر دبی است و در سال 2011 بهترین خدمات دهنده انتقال ارز را به خود اختصاص داده است. صرافی های الفردان در دبی دارای شعبات زیادی است و خدماتی مانند تبدیل ارز،حواله بانکی و … را به مسافرینی که با تور دبی به این شهر سفر کرده اند ارائه میدهد.برای سفر به دبی دلار ببریم یا درهم؟

صرافی الفردان دبی

صرافی بین المللی امارات متحده عربی:

این صرافی بزرگترین صرافی دبی است و دارای شعبات بسیاری است و همچنین سی و یک کشور مختلف فعالیت دارد. این دارای شصت شعبه در امارات متحده عربی است و خدماتی همچون انتقال پول،تبدیل ارز و پرداخت با کارت های اعتباذی را خدمت مسافران دبی ارائه میکند ساعت کاری این صرافی از شبنه تا جمعه است.

صرافی بین المللی دبی

صرافی شرف (SHARAF):

این صرافی یکی از بهترین صرافی های دبی و از حدود بیست و دو سال پیش کار خود را آغاز نموده است. صرافی دارای پانزده شعبه فعال در شهر دبی است و علاوه تبدیل ارز خدمات انتقال وجه را به صورت شبانه روزی انجام میدهد. صرافی شرف خدمات حواله ارزی را به بهترین نحو و با استفاده از سیستم وسترن یونیون به مسافرین دبی ارائه میدهد.

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2kaZr74

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید