برای سفر به دبی چقدر پول لازم است

0
1957

چنانجه قصد سفر به شهر دبی را دارید و میخواهید بدانید که برای سفر به دبی چقدر پول لازم است با ما همراه باشید ما در این مطلب قصد داریم هزینه های دبی را بررسی کنیم و ببینیم برای سفر به دبی چقدر پولازم است

دبی شهری مدرن است که امروزه به شهرت جهانی رسیده است و سالانه میلیون ها گردشگر از تمام ملیت های جهان به این شهر زیبا سفر میکنند این شهر در در جنوب کشور عزیزمان ایران و در حاشیه خلیج همیشه فارس قرار دارد.

دبی بیشترین جمعیت را در میان هفت شیخ نشین کشور امارات را دارد و دومین شهر بزرگ کشور امارات به شمار میرود، به گزارش برخی از گردشگران هزینه سفر به امارات زیاد است و هزینه رزرو تور لحظه آخری دبی از 900 هزار تومان شروع میشود و تا 16 میلیون تومان ادامه دارد، ما برای این که بفهمیم برای سفر به دبی چقدر پول لازم است باید انواع هزینه ها اعم از هزینه هتل،خورد و خوراک، تفریحات را محاسبه کنیم تا به نتیجه دلخواه برسیم که در ادامه این هزینه ها را بررسی خواهیم کرد:

هزینه تور دبی بستگی به نوع پکیجی دارد که مسافران انتخاب میکنند که رایج ترین آن اقامت سه شب و چهار روز دبی به همراه هتل سه ستاره با صبحانه و تمامی امکانات استکه هزینه آن از 900 هزار تومان تا 1.200.000 هزار تومان متغیر است. اما اگر میخواهید به مدت سه شب و چهار روز در یک هتل چهار ستاره اقامت داشته باشید هزینه آن به عبارتی بین 1.200.000 تا 1.500.000 هزار تومان متغیر است، لازم به ذکر است هتل های چهار ستاره دبی جز هتل های خوب در دبی هستند.

*هزینه پکیج تور دبی را بین 900 هزار تا 1.500.000 هزار تومان حساب کنید

هزینه های پکیج تور دبی

بعد از محاسبه هزینه تور دبی میرسیم به محسابه هزینه های حمل و نقل بین شهری در دبی که شما برای جابجایی در سطح شهر چهار راه را پیش رو دارید هم میتوانید از مترو و تاکسی استفاده کنید و هم از اتوبوس و مونوریل.

هزینه جابجایی با مترو: بهترین گزینه برای استفاده کم هزینه از مترو استفاده از نول کارت قرمز رنگ است این کارت اعتبار نود روزی دارد و قیمت آن دو درهم است با استفاده از این کارت میتوانید به راحتی و با هزینه روزانه تقریبا 2200 تومان در چند روز اقامت خود در سطح جابجایی داشته باشید.

هزینه جابجایی با اتوبوس: اتوبوس های سطح شهر در خط های بیرون شهر و داخل شهر فعالیت میکنند که هرکدام از این اتوبوس ها به مسیر های مشخصی حرکت میکنند که هزینه جابجایی با اتوبوس را بین سه درهم تا بیست درهم حساب کنید که به پول ایران 3600 تا 24000 تومان میشود.

هزینه جابجایی با تاکسی: برای رزرو تاکسی هرچه ارزان تر بهتر است با شماره 2080808 تماس بگیرید که یک شرکت بزرگ تاکسی در دبی با قیمت مناسب است. آنها مکان دقیق شمارا رد یابی میکنند و تاکسی های با رنگ بدنه زرد رنگ برای شما ارسال میکنند که رانندگان تاکسی برحسب کیلومتر هزینه را محاسبه میکنند که هزینه آن متغیر است و بستگی به اندازه مسیر شما دارد.

هزینه جابجایی با مونوریل: مونوریل های دبی در مسیر جزیره نخل تا منطقه دبی مارینا فعالیت میکنند که هزینه مونوریل را بین پانزده تا بیست و پنج درهم حساب کنید.

هزینه حمل و نقل در دبی

بعد از احتساب هزینه جابجایی و حمل و نقل میرسیم به هزینه های غذا و خوراک، صرف یک وعده غذا معمولی در رستوران های ارزان قیمت را بین بیست تا پنجاه درهم حساب کنید و صرف یک وعده غذایی در رستوران های متوسط را حدود صد تا دویست و پنجاه درهم حساب کنید همچنین به شما پیشنهاد که برای صرفه جویی در هزینه خورد و خوراک بهتر است برخی از وعده های غذایی حمص بخورید، حمص یک غذای بسیار خوشمزه و ارزان قیمت است که در میان وعده ها میتوانید آن را میل کنید

هزینه خورد و خوراک در دبی

در آخر باید هزینه های انواع تفریح در دبی را حساب کنیم بعد از این متوجه خواهید شد که برای سفر به دبی چقدر پول لازم است،دبی دارای تفریحات بسیار متنوع و هیجان انگیز با قیمت های مختلفی است که استفاده از هر کدام از آن دارای لذت خاصی است، یکی از تفریحات پرطرفدار میان گردشگران تور دبی صحرا نوردی و سافاری است که هزینه ای معادل صد و پنجاه تا دویست درهم را در بر دارد همچنین تفریح در پارک آبی ها معروف دبی هزینه ای معادل دویست درهم برای یک نفر را در بر خواهد داشت.

فلای بورد یک تفریح آبی بسیار پرطرفدار است که گردشگران زیادی از آن استفاده میکنند ما نیز به شما پیشنهاد میکنیم که فلای بورد دبی را امتحان کنید که یک تفریح آبی بسیار پر هیجان است،هزینه فلای بورد بین سیصد تا سیصد و هشتاد درهم است

بعد از فلای بورد جت اسکی از دیگر تفریح آبی های بسیار پرطرفدار  و پر هیجان است که هزینه آن بین سیصد تا نهصد درهم است.

نکته: بعد از خواندن این مطلب به راحتی میتوانید حساب کنید که برای سفر به دبی چقدر پول لازم است.

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2rTqqaJ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید