بهترین راه سفر به مشهد

0
2195

کمتر کسی است که تا کنون به مشهد سفر نکرده باشد و حرم مطهر امام رضا (ع) را زیارت نکرده باشد، سفر به مشهدالرضا راه های بسیاری دارد، ما در این مقاله قصد داریم بهترین راه سفر به مشهد را بررسی کنیم پس با تورباتو همراه باشید.

  • سفر با هواپیما:

سفر با هواپیما معمولا بهترین راه سفر به مشهد است.اگر در زمان مسافرت قیمت تهیه بلیط هواپیما برای شما مقرون به صرفه بود بهتر است سفر با هواپیما را انتخاب کنید زیرا سفر هوایی بسیار راحت و بی دغدغه است. سفر به مشهدالرضا با تور مشهد و به وسیله هواپیما از بیشتر شهر های ایران امکان پذیر است. برای سفر با هواپیما باید حداقل یک ساعت و نیم قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید.

بهترین راه سفر به مشهد
سفر به مشهد با هواپیما
  • سفر با قطار:

بهترین راه سفر به مشهد بعد از هواپیما سفر به وسیله قطار است که هرکسی باید آن را امتحان کند، سفر به مشهدالرضا با قطار لذت زیادی دارد و از اقتصادی ترین و ایمن ترین راه های سفر به این شهر زیارتی است که حتما باید آن را تجربه کنید.قطار هایی که به مشهد حرکت میکنند سرعت معادل 140 تا 160 کیلومتر بر ساعت دارند و مدت زمان سفر بستگی به مبدا سفر دارد.

قطار های مختلفی در حال حاضر به مسافران مشهد سرویس میدهند که بسته به ساعات حرکت و امکانات قطار ها و واگن ها قیمت های مختلفی دارند، توجه داشته باشید به دلیل حجم زیاد مسافران مشهد در اعیاد و مناسبت های خاص باید از قبل نسبت به رزرو تور مشهد به وسیله قطار اقدام نمایید. برای سفر با قطار باید حداقل یک ساعت قبل از حرکت در ایستگاه راه آهن حضور داشته باشید.

بهترین راه سفر به مشهد
سفر به مشهد با قطار
  • سفر با اتوبوس:

سفر با اتوبوس به مشهد روشی ساده و مقرون به صرفه است اما جز بهترین راه سفر به مشهد نیست،ما به شما سفر با تور مشهد و به وسیله اتوبوس به شهر مشهد را پیشنهاد نمیکنیم زیرا بسیار خسته کننده است مخصوصا اگر بخواهید از تهران به مشهد بروید باید حدودا 15 ساعت داخل اتوبوس بنشینید تا به مقصد برسید. اما اگر میخواهید سفر با اتوبوس به مشهد را انتخاب کنید باید به سایت های رزرو بلیط اتوبوس مراجعه کرده و بلیط خودرا رزرو نمایید. قیمت بلیط اتوبوس بسته به ساعات حرکت و نوع اتوبوس متغیر است.

بهترین راه سفر به مشهد
سفر به مشهد با اتوبوس
  • سفر با خودرو شخصی:

اگر میخواهید بدون تور مشهد و کاملا شخصی به شهر زیبای مشهد سفر کنید باید سفر با خودرو شخصی را انتخاب کنید. این نوع سفر خیلی آسان نیست و مدت زیادی باید رانندگی کنید تا به مشهد برسید، مخصوصا اگر بخواهید با خودرو شخصی خود از تهران به مشهد بیایید باید حدودا 1000 کیلومتر رانندگی کنید.  اما بسیاری از مسافران مشهد سفر با خودرو شخصی را ترجیح میدهند.

بهترین راه سفر به مشهد
سفر به مشهد با خودرو شخصی

اگر در تهران زندگی میکنید از طریق دو مسیر میتوانید خودرا به شهر مشهد برسانید،جاده شمال و جاده سمنان، جاده شمال بسیار سر سبز است و حوصله تان را سر نمیبرد اما مسیر شمارا حدودا پنج ساعت دور میکند به همین دلیل اگر میخواهید زود تر به مقصد برسید جاده سمنان بهترین گزینه است.صحیح است که سفر به مشهد با خودرو شخصی لذت دیگری دارد اما سفر با تور لحظه آخری مشهد به این شهر مقدس بسیار راحت تر است.

بخوانید: هزینه سفر به مشهد

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2yaVgBW

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید