بهترین زمان سفر به صربستان

0
1728

صربستان کشوری پیشرفته و مدرن است که امروز خیل عظیمی از گردشگران را به خود میبیند و به عنوان یکی از مقاصد محبوب گردشگری از این کشور یاد میشود،آب و هوای کشور صربستان مانند ایران قاره ای است یعنی تابستان های گرم و زمستان های سرد دارد،در این مطلب قصد داریم بهترین زمان سفر به صربستان را بررسی کنیم و ببینیم بهترین زمان سفر به صربستان چه موقعی از سال است. با تورباتو همراه باشید.

بهترین زمان سفر به صربستان از نظر گردشگران

طی تحقیق های اخیر بهترین زمان سفر به صربستان از نظر گردشگران ماه های فروردین تا شهریور است در این ماه ها کشور صربستان با خیل عظیمی از گردشگران روبه رو است زیرا در این فصول آب و هوای صربستان بسیار مناسب است،در ادامه راجع به این موضوع بیشتر بحث خواهیم کرد.

بهترین زمان سفر به صربستان
بهترین زمان سفر به صربستان از نظر گردشگران

فصل مناسب برای سفر به صربستان

فصل بهار

فصل بهار در صربستان با بی ثباتی دمای هوا رو به رو است،در این فصل دمای هوا بسیار مختلف است به طوری که گاهی هوا سرد است و گاهی ملایم است و همچنین در برخی از روز های بهاری بارش پراکنده نیز اتفاق میافتد.

بهترین زمان سفر به صربستان
فصل مناسب برای سفر به صربستان

فصل تابستان

فصل تابستان شلوغ ترین فصل مسافرت به صربستان است،اگر در این فصل تور لحظه آخری صربستان را رزرو کنید به عبارتی برد کرده اید،هوا در فصل تابستان کمی گرم است و میانگین دمای هوا تغییرات بسیار زیادی دارد، شب ها معمولا سرد است و به طور کلی دمای هوای صربستان در فصل تابستان بین 14 تا 30 درجه سانتی گراد متغیر میباشد.

فصل پاییز

دمای هوا در فصل پاییز ارمنستان هنوز هم برای گشت و گذار مناسب اما جمعیت مسافران در این فصل بسیار کم میشود و هزینه های اقامت در صربستان در این فصل به طرز عجیبی کاهش پیدا میکند،اگر میخواهید با کمترین هزینه تور صربستان را رزرو کنید پیشنهاد ما سفر به صربستان در فصل پاییز است.

فصل زمستان

در فصل زمستان سرمای بسیار شدیدی در کشور صربستان حاکم است و در بیشتر روز های زمستان دمای هوا زیر صفر درجه است،این فصل به هیچ عنوان برای سفر به صربستان مناسب نیست.

بخوانید: راهنمای سفر به صربستان

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2mXEC0e

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید