بهترین زمان سفر به کیش برای خرید

0
2036

اگر میخواهید برای خرید جزیره زیبای کیش بروید و زمان رفتنان را با بهترین زمان سفر به کیش برای خرید مطابقت دهید باید قبل از حرکت زمان دقیق حراج های کیش و درصد تخفیفی که برای اجناس در نظر گرفته شده است را بدانید،در این مطلب قصد داریم بهترین زمان سفر به کیش برای خرید را باهم بررسی کنیم با ما همراه باشید.

قیمت اجناس در جزیره کیش

به طور کلی قیمت انواع اجناس مخصوصا پوشاک در جزیره کیش مناسب است و در بیشتر فصل های سال میتوانید اجناس را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

زمان های حراج در جزیره کیش

زمان های دقیق حراج در جزیره کیش عبارتند از:

بعد از عید نوروز یعنی در ماه های اردیبهشت و خرداد،در زمان بازگشایی مدارس و دانشگاه ها یعنی ماه های مهر تا آذر،در فصل تابستان در جزیره کیش جشنواره تابستانی برگزار میگردد که مسافرانی که با تور کیش به این جزیره سفر کرده اند میتوانند با شرکت در این جشنواره از تخفیفات ویژه ای برای خرید اجناس بهره مند شوند.

زمان های حراج در جزیره کیش

ارزانترین مراکز خرید جزیره کیش

بازار مریم کیش

بازار مریم یکی از بازار های قدیمی جزیره کیش است که در مساحتی حدود 6 هزار متر مربع ساخته شده است،این بازار در خیابان فارابی واقع شده است که دارای 52 مغازه است،در این بازار میتوانید انواع کالا های مورد نیازتان را با نازلترین قیمت خریداری کنید.

بازار زیتون کیش

یکی از ارزانترین ترین بازار های کیش بازار زیتون است که مساحت آن تقریبا 5200 متر مربع است،در این مرکز حدود 96 غرقه تجاری و 12 غرفه ادارای وجود دارد.محبوبیت این مرکز خرید به دلیل قیمت های مناسب اجناس و تنوع بالای کالا میباشد، در این مرکز میتوانید انواع اجناس مانند پوشاک زنانه و مردانه،کیف و کفش،روسری،اسباب بازی و لوازم خانگی را با قیمتی منصفانه خریداری نمایید.

بازار شهر چین کیش

بازار شهر چین دارای دو شعبه در جزیره کیش است،تمامی اجناس این بازار از چین می آید و فروشندگان آن نیز چینی هستند،یکی از شعبه های این بازار در نزدیکی بازار مروارید قرار دارد و شعبه دوم آن در طبقه دوم مرکز خرید پانیذ میباشد. در این بازار میتوانید همه نوع اجناس را با قیمت مناسب تهیه کنید.

ارزانترین مراکز خرید جزیره کیش

سخن آخر:

به گفته بیشتر مسافرانی که با تور لحظه آخری کیش به این جزیره سفر کرده اند ارزان ترین و بهترین زمان سفر به کیش برایخرید کردن فصل تابستان است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید