بهترین و ارزان ترین مراکز خرید گرجستان

0
1870
SAMSUNG CSC

بهترین و ارزان ترین مراکز خرید گرجستان , در این مطلب شما راجع به بهترین و ارزان ترین مراکز تجاری و بازار های تفلیس شناخت پیدا خواید کرد،پس اگر میخواهید یک خرید مناسب و ارزان را تجربه کنید این مطلب را تا آخر بخوانید.

مرکز خرید ایست پوینت:

این مرکز در قسمت شرقی شهر تفلیس قراردارد و تنها ده دقیقه از مرکز شهر فاصله دارد و نزدیک به فرودگاه بین المللی تفلیس است و یکی از بهترین مراکز خرید برای کسانی است که به وسیله تور گرجستان به این کشور سفر میکنند، این مرکز بهترین مکان برای خرید پوشاک های خاص و برند است و شما تمامی فروشگاه های برند پوشاک مانند گوچی گپ ونیوبالانس را مشاهده خواهید کرد در آن جا نیز یک فروشگاه موادغذایی و فست فود مک دونالد وجود دارد که شما میتوانید بعد از خرید در آن جا غذا میل کنید همچنین امکانات تفریحی و سرگرم کننده برای کودکان و بزرگسالان وجود دارد قیمت اجناس در این مرکز مناسب میباشد و ما به شما پیشنهاد میکنیم که حتما یک سر به آنجا بروید. این مرکز از سال ها پیش تا به امروز از بهترین و ارزان ترین مراکز خرید گرجستان بوده است،

مرکز خرید ایست پوینت گرجستان

ساعت کاری این مرکز از ده صبح تا ده شب میباشد.

بازار واگزال:

یکی از بازار های در شهر تفلیس است و برای دسترسی به این مرکز میتوانید از مترو و اتوبوس استفاده کنید اگر میخواهید پول زیادی بابت خرید نپردازید حتما به این مرکز بروید لازم به ذکر است که این بازار مورد علاقه ی بسیاری از مردم گرجستان و گردشگرانی که به وسیله تور گرجستان به این کشور سفر میکنند است.

ساعت کاری این بازار از یازده صبح تا ده شب میباشد.

درای بریج مارکت:

دراج بریج یکی از بازار روز های محبوب تفلیس است که در تمام هفته میتوانید برای خرید به آن جا مراجعه کنید انواع پوشاک و سوغاتی های خاص و اصیل گرجستان را میتوانید از این بازار خریداری کنید این بازار تنها بیست دقیقه با میدان لیبرتی فاضله دارد و بهترین زمان مراجعه به آنجا اواخر هفته است این مرکز یکی از بهترین و ارزان ترین مراکز خرید گرجستان است

ساعت کاری این بازار از ده صبح تا پنج بعد از ظهر است.

مرکز خرید مرانی:

این مجتمع در مرکز شهر تفلیس قرار دارد و دارای نمایندگی های بسیاری از برند های معروف و خاص اعم از ماسیمو دوتی و کوتون است از دیگر امکانات این مرکز میتوان به کافه و رستوران های لوکس آن اشاره کرد لازم به ذکر است که با مترو و اتوبوس میتوانید به راحتی خودرا به این مرکز برسانید.

آدرس دقیق: تفلیس خیابان روستاولی

مرکز خرید مرانی گرجستان

ساعت کاری این مرکز از ده صبح تا ده شب میباشد.

بازار بزرگ لیلو تفلیس:

این بازار نزدیک فرودگاه بین المللی شهر تفلیس واقع شده است و دارای اجناس با کیفیت و ارزان است این مرکز یک بازار قدیمی و سنتی است و تنها مغازه های تازه تاسیس آن اجناس بروز میفروشند. بازار لیلو تقریبا سی کیلو متر با تفلیس فاصله دارد و شما باید برای رفتن به آنجا از تاکسی استفاده کنید.

فروشگاه گودویل تفلیس:

این فروشگاه ها به صورت زنجیره ای است و در تفلیس شعبه های زیادی دارد این مرکز برای خرید پوشاک های برند  بسیار مناسب است و ما به شما پیشنهاد میکنیم که حتی یک بار هم که شده به این مرکز بروید و اجناس آن جا را ببینید.

مرکز خرید کارواسلا:

این مرکز دارای هشت طبقه مجتمع است که در خیابان دادیانی نزدیک میدان جمهوری قرار دارد  در این مرکز بیش از ششصد مغازه وجود دارد که قیمت های آن متفاوت است و طیف متنوعی از برند های پوشاک کیف و کفش را در آن جا خواهید دید.

آدرس دقیق: خیابان دادیانی ابتدای خیابان نادزالادوی

ساعت کاری این مرکز از ساعت یازده صبح تا ده شب میباشد.

بازار جی تی سی:

یکی از مراکز خرید بزرگ تفلیس به شمار میرود و در آنجا میتوانید از فروشگاه برند های معروف دنیا خرید کنید در این بازار محصولات زیادی اعم از پوشاک بانوان و لوازم خانگی و کفش به فروش میرسانند که آن هارا میتوانید با قیمت مناسب خریداری کنید.

آدرس دقیق: تفلیس خیابان وکوئا

ساعت کاری از یازده صبح تا ده شب

مرکز خرید مگالین:

این مرکز بیشتر مخصوص خرید لوازم خانگی لوکس است اما در آنجا نیز محصولاتی همچون لباس عطر و کفش را به فروش میرسانند که میتوانید با قیمت مناسب خریداری کنید.

آدرس دقیق: تفلیس ابتدای خیابان وکوئا.

ساعت کاری از یازده صبح تا هشت شب.

تفلیس مال:

این مرکز یکی از بزرگترین مراکز خرید در شهر تفلیس است که در غرب شهر قرار گرفته است برای رسیدن به این مرکز باید از تاکسی استفاده کنید. مرکز خرید تفلیس دارای بیش از صد مغازه از برند های معروف دینا و همچنین هایپر مارکت های بزرگ میباشد و بیش از هزار متر مربع مساحت دارد. این مرکز غیر از خرید جنبه تفریحی نیز دارد و در آنجا میتوانید از سینما رستوران و کافه ها استفاده کنید.

آدرس دقیق: کیلومتر شانزده جاده ی تفلیس باتومی.

ساعت کاری از ده صبح تا یازده شب.

سیتی مال گلدانی:

این مرکز خرید  دارای هفت طبقه است که در نزدیکی میدان جمهوری شهر تفلیس قرار دارد که در آنجا مغازه های پوشاک و رستوران و کافه های لوکس به چشم میخورد همچنین این مرکز دارای بیش از صد مغازه از تمامی اجناس با قیمت مناسب میباشد. شما برای دسترسی به این مرکز میتوانید از مترو یا تاکسی استفاده کنید. از نظر گردشگران کشور گرجستان این مرکز یکی از بهترین و ارزان ترین مراکز خرید گرجستان به شمار می آید

آدرس دقیق: تفلیس خیابان عمر خیزانشویلی.

ساعت کاری از ده صبح تا ده شب.

دیدوب پلازا:

این مرکز شامل مجوعه ای تجاری تفریحی و اقامتی میباشد که در نزدیکی مرکز شهر تفلیس قرار دارد.

آدرس دقیق: تفلیس خیابان اکاکی.

ساعت کاری از هشت صبح تا شش بعد از ظهر.

بازار اوراسیا:

این مرکز دارای پنج طبقه مجتمع است و در سال 2010 ساخته شده است که نزدیک به هشت هزار متر مساحت دارد و درآن بیش از صد مغازه برند های معروف دنیا وجود دارد.

آدرس دقیق: تفلیس خیابان عمر خیزانیشولی پانزدهم.

ساعت کاری از ده صبح تا هشت شب.

سخن آخر: لازم به ذکر است قیمت پوشاک در گرجستان نسبت به قیمت پوشاک در سایر کشور های همجوار آن ارزان تر است.

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2k6Qagm

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید