داروهای غیر مجاز در سفر به تایلند

0
1912

داروهای غیر مجاز در سفر به تایلند گاها دارو هایی هستند که در ایران به طور آزادانه حمل و مصرف میشوند بهتر است از قبل سفر به کشور تایلند درباره قوانین حمل دارو و همچنین خرید دارو در این کشور تحفیق کنید و اطلاعات کافی به دست آورید تا در سفر خود با مشکل مواجه نشوید.

ممنوعیت دارویی در تایلند

در سفر به کشور تایلند هر شخصی ممکن است به دلایل مختلفی همراه خود دارو داشته باشد اما شاید ندانید که ممنوعیت دارویی در تایلند قوانین خاص خود را دارد و همچنین مجازات های سنگینی را در بر دارد، در ادامه قوانین ممنوعیت دارویی در تایلند را گرد آورده ایم پس با ما همراه باشید.

قوانین دارو در کشور تایلند با قوانین دارو در کشور ایران بسیار متفاوت است، کشور تایلند در حمل دارو به شدت سختگیر است و مسافرانی که میخواهند با تور تایلند به این کشور سفر کنند باید در حمل دارو بسیار مواظب باشند تا برایشان دردسر ساز نشود اگر داروی خاصی مصرف میکنید حتما نسخه کتبی دکتر مربوطه را به همراه خود داشته باشید بار ها دیده شده که در فرودگاه تایلند مسافری به دلیل عدم اطلاع از قوانین دارو کشور تایلند دچار مشکل شده یا حتی به حکم زندان محکوم شده است، در ادامه لیستی از داروهای غیر مجاز در سفر به تایلند را گرد آورده ایم که این دارو ها را به هیچ عنوان در سفر با تور تایلند به این کشور با خود حمل نکنید.

داروهای غیر مجاز در سفر به تایلند
  • قرص های خواب آور عضو داروهای غیر مجاز در سفر به تایلند هستند و خمل نمودن آن شما را به پرداخت جریمه سنگین محکوم خواهد کرد.
  • حمل نمودن قرص های حاوی هروئین مجازات سنگینی دارد و برای فرد مختلف حکم زندان صادر خواهد شد.
  • حمل نمودن قرص های دارای آمفتامین در کشور تایلیلند مجازات سنگینی در بر خواهد داشت.

    ممنوعیت دارویی در تایلند
  • حمل نمودن قرص های دارای اکستاری جریمه نقدی سنگینی را در بر دارد.
  • حمل نمودن قرص های حاوی LSD و کوکائین مجازات بسیار سنگینی دارد و فرد متخلف باید جریمه نقدی سنگینی را پرداخت کند و برای آن به احتمال 90 درصد حکم زندان صادر میشود.
  • حمل نمودن قرص های روان پریش در تور تایلند مجازات بسیار سنگینی را دارد و شخص تخلفف کننده باید مبلغ جریمه بسیار سنگینی را پرداخت نماید.
  • حمل نمودن قرص های حاوی کدئین و مورفین مجازات سنگینی دارد و فرد تخلفف به پنج سال زندان محکوم میشود.

از این رو برای فرار از به وجود آمدن هرگونه مشکل در سفر با تور تایلند به این کشور به هیچ عنوان داروهای غیر مجاز در سفر به تایلند که معرفی کردیم را به  همراه خود نبرید اما اگر بیمار هستید و باید در طول سفر به تور تایلند داروی خاصی را مصرف کنید حتما پیش از سفر مجوز حمل دارو را از دکتر مربوط اخذ کنید و به سفارت تایلند در تهران نشان دهید تا حمل داروی مورد نظر در تایلند بلامانع باشد لازم به ذکر است که دارو های مصرفی خود را حتما درون یک جعبه یا بطری بگذارید تا مامورین فرودگاه بی دلیل به شما مشکوک نشوند.

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2rRfBFW

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید