لباس مناسب برای سفر به ارمنستان

0
3873

لباس مناسب برای سفر به ارمنستان و یا هر کشور دیگری باید به گونه ای باشد آداب و فرهنگ آن کشور زیر پا گذاشته نشود، یکی از موارد بسیار مهمی که باید در سفر به هر کشور رعایت نمود این است که نحوه پوشش خود را با پوشش آن کشور وفق دهید.

ارمنستان یکی از کشور هایی است که مقصد بسیاری از ایرانیان است یکی از سوال هایی که در سفر به تور ارمنستان برای اکثر مسافران پیش می آید لباس مناسب برای سفر به ارمنستان است، در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پس ما را همراهی کنید.

نوع پوشش مردم ارمنستان

ارمنستان از کشور هایی است که پوشیدن هرگونه لباس در آن اختیاری است اما نوع پوشش مردم ارمنستان به گونه ای است که بیشتر مردم آن از لباس های بلند استفاده میکنند. جالب است بدانید کشور ارمنستان قوانین خاصی را برای نوع پوشش مردم ارمنستان در ورود به کلیسا دارا میباشد و مردم ارمنستان باید به هنگام ورود به کلیسا از لباس های پوشیده استفاده کنند و این به معنی احترام به مکان های مقدس است.

  • نوع پوشش مناسب برای خانوم ها در سفر به ارمنستان:

در ارمنستان  نوع لباس پوشیدن خانوم ها آزاد و به اختیار خودشان است . خانوم ها در سفر با تور لحظه آخری ارمنستان به این کشور میتوانند به هر سبکی که دوست داشته باشند لباس میپوشند ، اما جالب است بدانید زنان ارمنی  از لباس های خیلی باز استفاده نمیکنند  و بیشتر علاقه به پوشیدن لباس های بلند و پوشیده دارند.  به طور کلی در ارمنستان خانوم ها از هر قوم و کشوری که باشند میتوانند آزادانه لباس بپوشند.

لباس مناسب برای سفر به ارمنستان
  • نوع پوشش مناسب برای آقایان در سفر به ارمنستان:

پوشش آقایان در ارمنستان به هیچ عنوان محدودیت ندارد و به سلیقه خودشان وابسته است، آقایان میتوانند در سفر به تور ارمنستان با توجه به سلایق خودشان لباس مورد نظرشان را انتخاب نمایند.

نوع پوشش مردم ارمنستان
  • لباس مناسب برای سفر به ارمنستان بر اساس آب و هوا:

در فصل بهار آب و هوای ارمنستان در شب ها سرد و در روز ها به نسبت گرم است،بنابراین اگر میخواهید در فصل بهار به تور ارمنستان سفر کنید یک عدد سوئیشرت و یا بلوز آستین بلند به همراه خود ببرید تا در زمان های مناسب از آن ها استفاده نمایید و علت سفر ایرانیان به ارمنسان در فصل بهار آب و هوای بسیار عالی این فصل است.

آب و هوای ارمنستان در فصل تابستان گرم و خشک است،پس اگر میخواهید در فصل تابستان به تور ارمنستان سفر کنید چند عدد تی شرت، پیراهن نازک و شلوارک به همراه خود داشته باشید.

chamedan-armenia_edit
لباس های مناسب در ارمنستان بر اساس آب و هوا

در فصل پاییز آب و هوای ارمنستان در روز ها بسیار خوشایند است ولی شب های پاییز کمی سرد میشود، اگر در فصل پاییز به ارمنستان سفر میکنید حتما یک عدد سوئیشرت و بلوز آستین بلند به همراه خود ببرید.

آب و هوای ارمنستان در فصل زمستان به شکلی نیست که غیر قابل تحمل باشد، اما برف تمام شهر ایروان را فرا میگیرد و این شهر لباس سفید بر تن میکند،اگر در فصل زمستان به تور ارمنستان سفر میکنید حتما لباس گرم به همراه خود داشته باشید که از مهم ترین آن ها میتوان شال گردن،کلاه،پلیور،سوئیشرت و کاپشن های پشمی را نام برد که در زمستان ارمنستان میتواند بسیار کاربردی و مفید باشد.

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2k6bYbQ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید