لباس مناسب برای سفر به تایلند

0
2099

لباس مناسب برای سفر به تایلند و یا هر کشور دیگری باید به گونه ای باشد که آداب و فرهنگ آن زیر پا گذاشته نشود،یکی از موارد مهمی که باید در سفر خارجی رعایت کنید این است نحوه پوشش خود را با نحوه پوشش کشور مقصد وفق دهید.

تایلند از کشور هایی است که به شدت مورد علاقه ی ایرانیان است و سالانه میلیون ها ایرانی این کشور را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب میکنند، یکی از سوال هایی که در سفر به تور تایلند برای اکثر مسافران پیش می آید لباس مناسب برای سفر به این کشور است. به همین دلیل در این پست به بررسی موضوع لباس مناسب برای سفر به تایلند  پرداخته ایم پس با ما همراه باشید.

طرز لباس پوشیدن در تایلند

طرز لباس پوشیدن در تایلند برای تمامی توریست هایی که با تور تایلند به این کشور سفر میکنند و همچنین مردم آن اختیاری است، اما در برخی از مکان ها مانند معابد ها لباس پوشیدن قوانین خاص خودش را دارد که هر شخصی باید این قوانین را رعایت کند، به طور کلی طرز لباس پوشیدن در تایلند جز در معابد ها اختیاری است.

  • نوع پوشش مناسب برای خانوم ها:

تایلند کشوری است که محدودیتی در پوشش لباس خانوم ها ندارد اما خانوم ها باید توجه به شرایط و مکان لباس بپوشند در صورتی که خانوم ها قصد بازدید از معابد بودایی را دارند حدالامکان از لباس هایی با آستین بلند استفاده کنند و دامن یا شلوار بلند بپوشند و به هیچ وجه از شلوارک یا لباس های بدن نما استفاده نکنند.

خانوم ها اگر میخواهند برای سفر کاری به کشور تایلند سفر کنند حتما همراه خود لباس رسمی به همراه داشته باشند زنان تایلندی ست دامن و کت را به عنوان لباس رسمی میپوشند.

آب و هوای شرجی تایلند باعث میشود که موهای خانوم ها نامرتب به نطر برسد پس بهتر است در هنگام سفر به تور تایلند یک یا چند شال به همراه خود بیاورید.

پوشش مناسب خانوم ها در تایلند
  • نوع پوشش مناسب برای آقایان:

پوشش آقایان در تایلند به هیچ عنوان محدودیت ندار و سلیقه ای است، آقایان میتوانند با توجه به سلایق خود لباس مورد نظرشان را انتخاب نمایند.

آقایان میتوانند در سفر به تایلند این لباس ها را به همراه خود ببرند:

تی شرت

شلوار

بلوز

پیراهن نازک

شلوارک

رکابی

کتونی سبک

صندل

کفش مناسب پیاده روی

پوشش مناسب آقایان در تایلند

نوع پوشش مناسب با توجه به آب و هوا:

ماه های نوامبر،دسامبر و ژانویه فصل های خنک کشور تایلند هستند و در این ماه ها دما هوای مطلوب است و بارش باران تقریبا به صفر میرسد اگر در این ماه ها به تایلند سفر میکنند میتوانید تی شرت های نخی،پیراهن های نازک، شلوار های خنک یا شلوارک استفاده نمایید.

آب و هوای کشور تایلند در ماه های مارس، آوریل و ژوئن بسیار گرم است و میزان رطوبت و شرجی بودن هوا در این ماه زیاد است اگر در این ماه ها با تور تایلند به این کشور سفر میکنید از شلوار های دارای جنس ضحیم و بلوز های گرم و آستین بلند استفاده کنید.

ماه های ژوئن، جولای، آگوست و سپتامبر فصل توریستی گردشگران تور تایلند به حساب نمی آید و شاهد بارش باران شدید در این ماه ها خواهیم بود، اگر میخواهید در این ماه ها به تایلند سفر کنید حتما یک عدد لباس بارانی مناسب و یک عدد چتر به همراه خود ببرید.

شلوار بلند زنانه

بلوز بلند زنانه

شال زنانه

دامن بلند زنانه

کفش های مناسب برای خانوم ها

چند عدد تی شرت آستین بلند زنانه و مردانه

تی شرت آستین کوتاه مردانه

شلوارک مردانه

سویی شرت مردانه

سویی شرت زنانه

کفش مناسب برای پیاده روی

عینک آفتابی

کلاه

پیراهن مردانه

دمپایی

صندل مردانه و زنانه

کتونی مناسب و سبک

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2k9zNiQ

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید