مدت زمان پرواز تهران به کیش

0
3156

جزیره کیش یکی از بهترین جزایر در جنوب کشورمان است و امروزه به یکی از محبوب ترین مکان های توریستی در نزد ایرانیان تبدیل شده است،سفر با تور کیش به این جزیره یکی از بهترین گزینه ها برای سفر های خانوادگی است و میتواند سفر بسیار خوبی را برای شما و خانواده تان به ارمغان بیاورد،در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در مورد مدت زمان پرواز تهران به کیش خدمت متقاضیان بگوییم.برای اطلاعات بیشتر متن زیر را کامل بخوانید.

اطلاعاتی راجع به سفر به کیش از تهران با هواپیما:

اگر میخواهید به وسیله هواپیما به جزیره زیبای کیش سفر کنید باید نسبت به رزرو بلیط خود اقدام کنید،هزینه های رزرو بلیط کیش قیمت های مختلفی دارد،بعد از این که بلیط خود را رزرو کردید میتوانید با مراجعه به فرودگاه مهر آباد در وقت پرواز سوار هواپیما شده و خود را به این جزیره زیبا و فراموش نشدنی برسانید.

سفر به کیش از تهران با هواپیما

مدت زمان پرواز تهران به کیش:

یکی از مهم ترین عامل های تاثیر گذار بر روی تمام پرواز ها شهر مبدا است،مثلا شما اگر میخواهید با هواپیما از تهران به کیش بروید یا از زنجان به کیش بروید مدت زمان پرواز بسیار متفاوت است،به گفتی برخی از گردشگرانی که با تور لحظه آخری کیش به این جزیره آمده اند،مدت زمان پرواز تهران به کیش حدودا یک ساعت و نیم طول میکشد.

پرواز از تهران به کیش با ایرلاین های مختلف:

اگر میخواهید از تهران به کیش پرواز کنید ایرلاین های مخلتفی پیش روی شما است و این ایرلاین ها نیز قیمت های بسیار مختلفی دارند که در ادامه به معرفی ایرلاین های تهران به کیش خواهیم پرداخت:

 

پرواز از تهران به کیش با ایرلاین های مختلف

پرواز از تهران به کیش با هواپیمایی کیش ایر: هواپیمایی کیش یکی از بهترین ایرلاین های پرواز به جزیره کیش است و از بیشتر شهر های ایران به مقصد جزیره کیش پرواز دارد.

پرواز از تهران به کیش با هواپیمایی معراج: هواپیمایی یکی از مناسب گزینه ها برای پرواز به مقصد جزیره کیش است،این هواپیمایی از تمامی شهر های ایران به مقصد جزیره کیش پرواز دارد.

پرواز از تهران به کیش با هواپیمایی ماهان: هواپیمایی ماهان یکی از بهترین گزینه ها برای پرواز به جزیره کیش و تمام شهر های ایران است،این هواپیمایی از تمامی شهر های ایران به کیش پرواز دارد.

همچنین بخوانید: ارزانترین زمان سفر به کیش

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2yWzrGF

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید