نکاتی که خانوم ها باید قبل از سفر به ارمنستان بدانند

0
2020
نکاتی که خانم ها باید قبل از سفر به ارمنستان بدانند

کشور ارمنستان دارای قاعده و قوانین خاصی است و از نظر امنیت هم در جایگاه خوبی قرار دارد، ما در این مقاله قصد داریم نکاتی که خانوم ها باید قبل از سفر به ارمنستان بدانند را به آن ها گوشزد کنیم، مارا همراهی کنید

یکی از دلایل مهمی که خانوم‌ها را وادار به سفر میکند کسب آرامش و تمدن اعصاب است‌. سفر کردن خانوم ها امری عادی و طبیعی است اما در برخی موارد ممکن است در سفرشان دچار مشکل شوند و باید برای حل نمودن آن راه حل هایی داشته باشند.

هر کشور دارای قوانین خاصی است که ما خودرا با شرایط و قوانین آن کشور به طور کامل وفق بدهیم و از آن به نحو احسن طبعیت کنیم . بهتر است خانوم ها تنهایی به هیچ کشوری سفر نکنند اما اگر دوست دارند تنهایی سفر کنند این مقاله را تا آخر بخوانند.

پوشش خانوم ها در ارمنستان:

در کشور ارمنستان هیچ نوع پوشش خاصی برای مردان و زنان تعریف نشده است، اما بهتر است خانوم ها از زمانی که به این کشور ورود میکنند تا زمان خروج از این کشور حجاب و پوشش مناسب را داشته باشند و تا حد ممکن از لباس های مناسب و بلند استفاده کنند و از پوشیدن لباس های نامناسب و بدن نما خودداری کنند، با این کار آزادانه در شهر قدم میزنید و از سفر با تور ارمنستان به این کشور لذت میبرید.

ایروان جزو امن ترین شهر های دنیا است  اما احتیاط کردن همیشه برای خانوم ها لازم و ضروری است.

حتما مواظب کیف و مدارک شناساییتان باشید، سعی کنید از خیابان های خلوت عبور نکنید و همواره در خیابان ها و مراکز شلوغ قدم بزنید.

ارمنستان در فصل تابستان شلوغ است و سیل عظیمی از توریست ها در خیابان ها و پارک ها وجود دارند، پس سعی کنید در فصل تابستان نسبت به رزرو تور ارمنستان اقدام کنید.

نکات ضروری:

اگر محل اقامت شما از مرکز شهر دور است سعی کنید بیشتر از ساعت ۱۱ شب در خیابان ها نمانید

استفاده از وسایل نقلیه عمومی برای جابجایی به مراتب برای خانوم ها امن تر و آسان تر خواهد بود. خانوم ها میتوانند برای جابجایی از مترو استفاده کنند زیرا تمامی خطوط مترو در شهر تا ساعت ۱۲ شب به مسافران سرویس میدهند

در سفر با تور ارمنستان به این کشور، اگر آدرسی گم کردید اصلا نگران نباشید زیرا مردم ایروان بسیار صمیمی هستند و به گردشگران احترام میگذارند پس هر سوالی میتوانید از آن ها بپرسید

یادتان باشد در ارمنستان کمتر کسی به زبان انگلیسی مسلط است پس بهتر است قبل از سفر جملات کاربردی ارمنی را یاد بگیرید تا در حین سفر به مشکل بر نخورید.

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2k7ZBfj

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید