نکات مهم سفر به فرانسه

0
1777

کشور زیبای فرانسه جزو کشور هایی است که سالانه خیل عظیمی از گردشگران را به خود میبیند به همین دلیل هر توریستی باید نکات مهم سفر به فرانسه را بداند و از این نکات در طول سفر استفاده کند تا سفر بهتری داشته باشد،در این مطلب قصد داریم نکات مهم سفر به فرانسه را در اختیار متقاضیان قرار دهیم پس با ما همراه باشید.

نکاتی که در سفر به فرانسه باید بدانید

همیشه برای مسافرت به هر کشوری باید ابتدا عادات و  فرهنگ آن کشور را مورد بررسی قرار داده و بیاموزیم،سفر به فرانسه نیز دارای ریز نکاتی است که باید آن ها را بیاموزید،در ادامه نکاتی که در سفر به فرانسه باید بدانید را به شما آموزش خواهیم داد:

  • کمی زبان فرانسوی یاد بگیرید

قبل از سفر به فرانسه بهتر است چند جمله کاربردی فرانسوی که در طول سفر به دردتان میخورد را یاد بگیرید و با استفاده از این جمله ها با مردم فرانسه ارتباط برقرار کنید،مردم فرانسه توریستی را که تلاش میکند به زبان آن ها صحبت کند را به شدت تحسین میکنند بهترین جمله هایی که یادگیری آن ضروری است جمله هایی مربوط به احوال پرسی و تشکر است.

نکات مهم سفر به فرانسه
کمی زبان فرانسوی یاد بگیرید
  • رفتارتان را با مردم این کشور تطبیق دهید

از نکات مهم سفر به فرانسه این است که شما به عنوان یک توریست باید ببینید مردم محلی فراسه چکار میکنند و شما هم به همان ترتیب رفتار کنید مثلا برای بازدید از یک کلیسا باید بدانید با چه پوشش و لباسی وارد این کلیسا شوید،بهتر است قبل از سفر اطلاعاتی در این مورد به دست آورید تا رفتار مناسب در کشور فرانسه را یاد بگیرید.

نکات مهم سفر به فرانسه
رفتار مناسب در فرانسه
  • محل اقامتتان را در مرکز شهر انتخاب کنید

اگر هتل تان حومه شهری باشد دور بودن از گزینه های حمل،رستوران ها و مناطق تجاری و تفریحی میتواند برای شما آزار دهنده باشد،پس برای دسترسی آسان تر به این گزینه ها بهتر است محل اقامتتان در مرکز شهر باشد،اگر هتل تان در مرکز شهر باشد وقت بیشتری برای بازدید مناطق دیدنی و گردش در شهر خواهید داشت.

نکات مهم سفر به فرانسه
انتخاب محل مناسب اقامت در فرانسه
  • در ساعت 11:55 دقیقه با فرانسوی ها دیدار نکنید

به هیچ عنوان در ساعت 11:55 دقیقه برای دیدار و صحبت با یک فرانسوی افدام نکنید زیرا این ساعت زمان صرف نهار فرانسوی ها است به یاد داشته باشید که رستوران های شهر فرانسه برای گردشگران و مردم فرانسه فقط تا 1:30 ظهر نهار سرو میکنند.

  • از برج ایفل دیدن کنید

از نکات مهم سفر به فرانسه برای گردشگرانی که با تور لحظه آخری فرانسه به این کشور سفر میکنند مشاهده برج ایفل است،این برج یکی از برج های معروف دنیا است که هر توریستی دوست دارد از این برج دیدن کنید و در کنار آن عکس بگیرد.

نکات مهم سفر به فرانسه
برج ایفل فرانسه
  • به هیچ عنوان در مورد مسائل سیاسی صحبت نکنید

در این کشور به هیچ عنوان راجع به سیاست و دیگر موضوعات حساس صحبت نکنید،فرانسوی ها عاشق صحبت و گفتگو هستند اما در مورد این مسائل بسیار حساس هستند،یادتان باشد که شما توریست هستید و نباید زیاده روی کنید.

  • به خوبی لباس بپوشید

مردم کشور فرانسه به نحوه لباس پوشیدن و پوشش خود بسیار اهمیت میدهند،بیشتر فرانسوی ها به پوشیدن لباس های رسمی و کلاسیک عادت دارند و شما در خیابان های فرانسه کسی را نخواهید دید که شلوار کوتاه یا شلوار ورزشی پوشیده باشد،در طول سفر با تور فرانسه به این کشور سعی کنید به نحوه لباس پوشیدن خود خیلی اهمیت بدهید و از لباس های رسمی استفاده کنید.

نکات مهم سفر به فرانسه
نحوه پوشش مناسب در فرانسه
  • در فرانسه باید بهای هر چیزی را بپردازید

در طول سفر به فرانسه خود را برای پرداخت هنگام استفاده از هر چیزی آماده کنید زیرا در این کشور برای استفاده از دستشویی های کافه ها و رستوران ها باید مبلغی را به رستوران پرداخت نمایید و این نشانه قانون مند بودن این کشور است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید