هزینه سفر به تایلند بدون تور

0
2307

تا به حال به این فکر کرده اید که سفر به تایلند بدون تور را تجربه کنید ما در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را  در مورد هزینه سفر به تایلند بدون تور در اختیار مسافرانی قصد دارند بدون تور به این کشور زیبا سفر کنند بگذاریم پس ما همراه باشید.

اینکه شما قصد دارید تور تایلند رزرو کنید یا بدون تور به تایلند سفر کنید به اختیار خودتان است اما با توجه به تجربیاتی که برخی از مسافرین در اختیار ما گذاشته اند به شما پیشنهاد میکنیم که در برخی از ماه های سال بهتر است بدون تور به تایلند سفر کنید که این هزینه های مختلفی دارد  پس سعی کنید برای سفرتان برنامه ریزی صحیح کنید تا با مشکلی مواجه نشوید که این برنامه شامل زمان بندی و هزینه های سفر است، هزینه های سفر بخش مهمی از برنامه سفر شما به هرکجای دنیا است پس باید حساب همه چیز را بکنید در ادامه به بررسی موضوع هزینه سفر به تایلند بدون تور خواهیم پرداخت:

  •  هزینه بلیط هواپیما رفت و برگشت:

بلیط رفت و برگشت تایلند و شهر های آن ایرلاین های مختلفی که این ایرلاین ها بسته به کلاس پروازی،نوع هواپیما،ساعت پرواز قیمت های مختلفی دارند در ایران میتوانید با سه پرواز ماهان ایر و هواپیمایی قطر و هواپیمایی عمان به کشور تایلند سفر کنید که قیمت های حدودی آن به شرح زیر میباشد:

پرواز اکونومی ماهان ایر به شهر بانکوک از یک میلیون و هشتصد هزار تومان تا سه میلیون تومان متغیر است و همچنین پرواز اکونومی هواپیمایی قطر به شهر بانکوک از سه میلیون و پانصد هزار تومان تا پنج میلیون تومان متغیر است و پرواز هواپیمایی عمان به شهر بانکوک از یک میلیون و هشتصد شروع میشود و تا سه میلیون تومان ادامه دارد.

پرواز رفت و برگشت به پاتایا فعلا از تهران ارائه نمیشود و برای سفر به شهر پاتایا باید ابتدا به شهر بانکوک بروید و از آنجا با اتوبوس خود را به شهر پاتایا برسانید.

طبیعت زیبای تایلند
  •  هزینه رزرو اقامتگاه:

اگر نمیخواهید تور تایلند رزرو کنید پس بهتر است قبل از سفر فهرستی از مراکز اقامتی در اینترنت جستجو کنید و پس از رسیدن به کشور تایلند به هریک سر بزنید و اقامتگاهی را انتخاب کنید از نظر محل و منطقه نزدیک به مرکز شهر بانکوک یا پاتایا باشد.

قیمت هتل ها در شهر بانکوک برای یک شب اقامت از صد و پنجاه هزار تومان تا پانصد هزار تومان متغیر است و همچنین قیمت هتل در شهر پاتایا برای یک شب اقامت  از دویست و پنجاه هزار تومان شروع شده و تا هفتصد هزار تومان هم ادامه دارد.

به طور کلی هزینه اقامت در یک هتل خوب و معمولی در کشور تایلند پایین است به خصوص در فصل هایی که High-Season نیست و توریست های کمتری به این کشور سفر میکنند،لازم به ذکر است که اگر نمیخواهید هتل رزرو کنید میتوانید یک اتاق با کلیه امکانات رفاهی رزرو کنید که قیمت آن بین شبی شصت تا سی هزار تومان است البته در فصول شلوغی گران تر خواهد بود.

اقامتگاه های تایلند
  • هزینه های خورد و خوراک:

فرقی نمیکند شما تور تایلند رزرو یا بخواهید بدون تور به تایلند سفر کنید در هر دو صورت هزینه های خورد و خوراک باید حساب کنید به دلیل اینکنه مردم کشور ما نمیتوانند غذاهای تایلندی بخورند باید به رستوران های ایران مراجعه نمایند اگر در شهر بانکوک اقامت دارید  میتوانید به رستوران پردیس شهر بانکوک و یا اگر در شهر پاتایا اقامت دارید میتوانید به رستوران البرز شهر پاتایا مراجعه کنید، در این رستوران ها میتوانید انواع غذاهای ایرانی را میل نمایید که قیمت های مختلفی دارند که با 200 بات میتوانید یک وعده غذایی کامل را میل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع هزینه های تایلند پیشنهاد میشود مطلب با عنوان برای سفر به تایلند چقدر پول لازم است را بخوانید.

  • هزینه گشت و گذار:

اماکن دیدنی و تفریحات تایلند هزینه های مختلفی دارند که 500 بات شروع شده تا 1500 بات ادامه میابد.

سخن آخر: اگر تنها به کشور تایلند سفر میکنید بهتر است تور تایلند رزرو کنید اما اگر دو نفر یا بیش از دو نفر هستید بدون تور به این کشور سفر کنید و تجربه های خودرا با ما در ما در میان بگذارید.

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2rVFdBP

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید