وسایل سفر به تایلند

0
2350

وقتی میخواهید به کشور زیبای تایلند سفر کنید باید وسایل و اقلامی که در طول سفر به آن ها نیاز دارید را در چمدانتان گذاشته و به همراه خود ببرید، در این مطلب لیستی از وسایل سفر به تایلند را گرد آورده ایم پس با ما همراه باشید.

برای سفر به تایلند چی ببریم

اگر چه سفر به کشور تایلند سفری طولانی نیست و گذراندن نسبتا عادی تعطیلات است ولی بستن چمدان و این که برای سفر به تایلند چی ببریم همیشه برای گردشگرانی میخواهند با تور تایلند به این کشور سفر کنند جای سوال دارد، سعی کنید چیزهایی به نطر ضروری هستند را در اولویت قرار دهید مانند پاسپورت و بلیط هواپیما، اما چیز های دیگری نیز وجود دارند که همراه بودنشان بسیار ضروری است که در ادامه لیستی وسایل سفر به تایلند را به شما پیشنهاد داده ایم را خواهید خواند.

  • لباس مناسب:

لباس مناسب برای سفر به تایلند انواع و اقسام مختلفی دارد که به شرح زیر است:

تی شرت یا بلوز: همراه داشتن حداقل 5 عدد بلوز آستین بلند یا آستین کوتاه،اگر در فصل سرما به کشور تایلند سفر میکنید بهتر است چند بلوز آستین بلند و اگر در فصل گرما به تایلند سفر میکنید چند بلوز آستین کوتاه یا تی شرت یا در چمدان خود قرار دهید و همراه خود بیاورید

شلوار یا شلوارک: حداقل دو عدد از هرکدام در سفر با تور تایلند به این کشور مورد نیاز است، اگر در فصل تابستان به کشور تایلند سفر میکنید سعی کنید شلوار یا شلوارک نخی به همراه خود بیاورید تا هوای گرم و مرطوب تابستان باعث آزرده شدن شما نشود اما اگر در فصل سرما به کشور تایلند سفر میکنید شلوار و بلوز های با جنس ضخیم به همراه خود بیاورید.

کفش و کتونی: یک جفت کتونی راحت ورزشی برای راه رفتن های طولانی و یک جفت کفش برای بیرون رفتن به همراه خود بیاورید.

پلیور: اگر در فصل سرما به با تور لحظه آخری تایلند به این کشور سفر میکنید حتما یک پلیور گرم و سبک به همراه خود داشته باشید.

لباس شنا: اگر میخواهید به پارک های آبی تایلند بروید لباس شنایتان را فراموش نکنید که یکی از اقلام مهم وسایل سفر به تایلند است.

لباس خواب: یک دست لباس خواب بسیار سبک و راحت به همراه خود بیاورید.

لباس زیر و جوراب: آوردن حداکثر پنج دست لباس زیر و جوراب کافی است.

وسایل سفر به تایلند
  • اسناد،مدارک،پول و اطلاعات سفر:

یک کیف زیپ دار تهیه کنید و اسناد، مدارک و پول خودرا درون آن قرار داده و در زیر لباس های داخل چمدان قرار دهید تا از سرقت و گم شدن در امان باشد.

پاسپورت،بلیط هواپیما و مدارک مربوط جهت رزرواسیون هتل و هرکارت دیگری احتمال میدهید در طول سفر به تایلند به آن نیاز پیدا میکنید را فراموش نکنید، یکی کپی از مدارک مهم خود بگیرید تا در صورت سرقت از کپی آن استفاده کنید. تماس های ضروری کشور تایلند را در یک برگه کوچک بنویسید و در طول سفر همراه خود داشته باشید در صورت داشتن بیمه مسافرتی حتما برگه آن را به همراه خود داشته باشید، یک کیف کوچک تهیه کنید و برای روز هایی که میخواهید به خرید یا تفریح بروید وسایل و پول کمی را همراه خود ببرید.

  • لوازم بهداشتی شخصی:

خانوم ها کیف لوازم آرایشی خودرا فراموش نکنند.

داروهای مجازی که میخواهید با خود بیاورید را در جای مناسبی از چمدان قرار بدهید.

یکی از اقلام مهم وسایل سفر به تایلند بسته ی کوچکی از وسایل کمک های اولیه است که باید به همراه داشته باشید.

چند کیسه پلاستیکی به همراه خود بیاورید تا خوراکی هایتان را درون آن بگذارید.

چند صابون و شامپوی کوچک یک نفره برای شستن دست ها و استحمام به همراه خود بیاورید.

یک طناب کوچک برای آویزان کردن لباس ها در هتل به همراه داشته باشید.

دستمال کاغذی و لیف شخصی حمام فراموش نشود.

مسواک شخصی،خمیر دندان و یک عدد شانه موی سر به همراه خود بیاورید.

سشوار شخصی فراموش نشود.

به همراه نخ، سوزن و چند دکمه داشته باشید.

لوازم بهداشتی در سفر به تایلند
  • وسایل و ابزار الکترونیکی:

گوشی موبایل از مهم ترین اقلام وسایل سفر به تایلند است

یک دوربین دیجیتال همراه یک کارت حافظه اضافی به همراه باتری و شارژر به همراه خود بیاورید تا بتوانید از مناظر زیبای تایلند عکس برداری کنید

یک عدد یو اس بی و هندز فری فراموش نکنید

شارژر موبایل فراموش نشود

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2k8Btt5

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید