وضعیت حجاب در دبی

0
2615

وضعیت حجاب در دبی کاملا اختیاری است اما زنان دبی در این شهر یک لباس بلند با رنگ مشکی به تن میکنند و تمام بدنشان را میپوشانند، به طور کلی وضعیت حجاب در دبی باید به گونه ای باشد که به عقاید و آداب و رسوم مردم دبی احترام گذاشته شود.

زنان در دبی بسیار در خفا هستند و مظلوم هستند و حقوقشان پایه مال میشود اما زنان شهر دبی دارای وضعیت تحصیلی بسیار خوبی هستند آنهایی که از روبنده استفاده میکنند اعتقادات خود را دارند و به مذهب خود احترام قائل هستند. دبی هیچگونه محدودیت خاصی برای پوشش و نوع لباس پوشیدن برای زنان ندارد اما بهتر است وقتی که خانوم ها به شهری سفر میکنند که اکثر مردم آن دارای دین اسلام هستند، وضعیت حجاب و پوشش لباس خودرا تا جایی که امکان دارد رعایت کنند. اگر در ماه رضان با تور لحظه آخری دبی به این شهر سفر کنید وضعیت حجاب در دبی بسیار حساس تر از سایر زمان ها باشد پس حواستان به نحوه پوشش تان باشد.

حجاب زنان در دبی

زنان بومی دبی از لباس های محلی و سنتی استفاده میکنند این لباس ها جنسشان از کتان است و با پشم شیشه درست میکنند و نام آن دشداشه یا کاندورا است و همراه با چادر عربی پوشیده میشوند این لباس ها کل بدن زنان را میپوشانند مهم نیست دبی چقدر جهان وطنی شده است هنوز افرادی خارج از خاورمیانه هستند عقیده دارند دبی یک شهر محافظه کارانه است.

بهتر است خانوم هایی با تور دبی به این شهر سفر میکنند از پوشیدن لباس های تنگ و بدن نما خودداری کنند زیرا پوشیدن این نوع لباس در اماکن عمومی شایسته نیست. پوشش مناسب خانوم ها برای ورود به مساجد دبی باید کاملا مناسب باشد و خانوم ها میتوانند با یک شال شانه ها و سر خودرا در مکان های مذهبی بپوشانند.خانوم ها اگر قصد پوشیدن دامن را دارند بهتر است در کنار دامن از لگ زنانه استفاده کنند و از پوشیدن دامن کوتاه و تاپ زنانه در مکان های عمومی خودداری کنند . به طور کلی پوشش مناسب در کنار اهالی مسلمان دبی و رعایت نکات مهم در سفر به دبی نشان دهنده شخصیت شماست

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2rVWafe

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید