چه لباسی مناسب دبی است

0
2136

شهر دبی دارای دین رسمی اسلام میباشد و باید بدانید که چه لباسی مناسب دبی است اگر چه مردمانی از ادیان دیگر در کنار مسلمانان دبی زندگی میکنند اما در جواب سوال این که چه لباسی مناسب دبی است باید استفاده از هر نوع پوشش توریستی آزاد است اما به شرط این که به باور های مردم دبی و اعتقادات آنها احترام گذاشته شود، پس بهتر است مردان و زنانی که به وسیله تور دبی به این شهر سفر میکنند پوشش مناسب را تا جایی که امکان دارد رعایت کنند.

در این  مطلب قصد داریم آداب و رسومات پوشیدن لباس مناسب توریست ها در سفر به وسیله تور لحظه آخری دبی را به تمامی کسانی که میخواهند به این شهر سفر کنند گوشزد کنیم پس ما را همراهی کنید

نحوه لباس پوشیدن در دبی

همانطور که گفتیم نحوه لباس پوشیدن در دبی اختیاری و آزاد است اما توریست ها در سفر با تور دبی به این شهر باید به عقاید دیگران احترام بگذارند، عده ای از خانوم های بومی دبی که اعتقادات ویژه ای را دارند همیشه موهای سر خودرا میپوشانند و از لباس های بلند استفاده میکنند بطوریکه قسمت های کمی از بدن آنها پیدا میباشد.لازم به ذکر است خانوم های بومی تمام مناطق دبی به نحوه لباس پوشیدن در دبی اعتراضی نمیکنند اما پوشیدن لباس های اسلامی کاری بسیار مودبانه به حساب می آید و نشان دهنده شخصیت شماست.

پوشش مناسب در دبی

پوشش مناسب برای خانوم ها:

بهتر است تمام بخش های بدن خانوم ها از شانه تا زانو پوشیده شده باشد و همچنین از لباس های تنگ و بدن نما در خیابان ها و مخصوصا اماکن عمومی به هیچ عنوان استفاده نکنند. خانوم ها توجه داشته باشند که وقتی میخواهند به اماکن مذهبی ورود کنند حتما از شال استفاده کنند و موها و شانه های آن ها پوشیده شده باشد.  خانوم ها از پوشیدن دامن های کوتاه در مکان های عمومی دبی مانند فروشگاه ها و مراکز خرید خودداری کنند و باید وضعیت حجاب در دبی برای خانوم ها مخصوصا در این مکان ها مناسب باشد.

پوشش مناسب برای آقایان:

بهتر است از تی شرت یا پیراهن استفاده کنند و حد الامکان از زیر پیراهنی استفاده نکنند. آقایان توجه داشته باشند که پوشیدن مایو خارج از ساحل یا استخر در دبی وجهه مناسبی ندارد، آقایان اگر قصد ورزش کردن دارند سعی کنند از شلوار ورزشی و تی شرت استفاده کنند و به هیچ عنوان با شلوارک یا زیر پیراهنی وارد اماکن مذهبی نشوند و برای ورود به اماکن مذهبی از تی شرت و شلوار مناسب استفاده کنند.

پیوند کوتاه: http://bit.ly/2k6oybc

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید